Кожен дорослий і дитина чекає на чарівну новорічну ніч. Ми даруємо та отримуємо подарунки, поєднуємося з сім'єю і великою дружною компанією вирушаємо на довгі канікули. Але найбільший стрес у цей час – питання як обрати подарунок. Але його можна виключити і одразу ж подарувати те, що гарантовано викликає захоплення та посмішки у всіх присутніх. Так, ми маємо ідею для подарунка на новий рік!

плюшевый мишка на новый год

Як обрати подарунок

Всі гайди в інтернеті про те, що подарувати на новий рік, рекомендують виходити із захоплень та побажань людини. Дітям обов'язково дарувати «корисні» подарунки — ігри, що розвивають за віком, одяг або цінні предмети. Але ж є і найпростіший і найгеніальніший спосіб порадувати будь-яку людину — подарувати їй щось душевне. Як часто ми забуваємо, що всередині кожного з нас є дитина, яка чекає на той самий великий і «некорисний» подарунок.

Плюшевий ведмідь у подарунок з тебе на зріст - це неймовірні почуття в момент дарування. Це чудовий подарунок для коханої дівчини у поєднанні з квітами до 8 березня чи 14 лютого, а не лише на Новий рік. Багато дівчат чекають від своїх чоловіків плюшевих іграшок, адже це одразу робить їх маленькими дівчатками, а це вже романтичний подарунок, що завжди приємно та викликає позитивні емоції. Що вже казати про маленьких діток, для яких новорічний ведмедик стає справжнім другом. Адже з ним можна разом їздити у подорожі, пізнавати світ та засипати в обіймах!

Оригінальный подарунок - На щоо звернути увагу?

Чудово, якщо ви планували подарувати найбільшого ведмедика в 2 метри на зріст! Але враховуйте і розміри жилплощі, де він має постійно перебувати, щоб у результаті плюшева іграшка не стала тягарем для нових господарів.

лучший плюшевый подарок на Новый год

Намагайтеся переконатися, що новорічний подарунок справить потрібне враження і дівчина дійсно чекає на щось романтичне. Для дітей плюшева іграшка може стати тимчасовою заміною справжнього вихованця, про якого мріє малюк. Не завжди є можливість завести собаку, мавпочку чи того ж бурого ведмедя, як хоче дитина, але завжди можна обіграти цю ситуацію у казковому ключі. Познайомте його з Річардом, Джоном чи Рональдом, розкажіть захоплюючу історію, чому він прийшов до вас у гості, і це буде чудовим доповненням до загальної атмосфери чарівництва, Нового року та очікування Діда Мороза.

До речі, представити нового друга-ведмедика вашій дитині може саме Дід Мороз зі Снігуронькою, якщо ви замовили послугу привітання новорічної ночі. Також можна обійтися традиційним залишенням подарунків під ялинкою до ранку, щоб малюк сам знайшов ведмедика.

подарить плюшевого медведя

Деякі батьки, пишучи історію про ведмедя з лісу, доповнюють це слідами в коридорі або біля вікна. Наче ведмідь сам прийшов у гості. Роблять це за допомогою снігу або звичайного борошна, щоб казка виглядала переконливіше. Додати чари у подарунки дітям нескладно!

Найкращий подарунок коханим

А тепер про важливу інформацію про ведмедиків. Ми приготували для вас кілька корисних фактів та порад про наші м'які іграшки та ведмедиків, щоб спростити вибір:

  • Плюшеві ведмеді у нашому каталозі — від 35 см до 2,5 м. Тобно можна підібрати буквально будь-якого за розміром.
  • Обрати можна з каталогу готових ведмедів або замовити іграшку за індивідуальним дизайном.
  • Наші досвідчені швачки працюють з найкращими європейськими матеріалами, фурнітурою і нитками.
  • Шви на всіх ведмедях додатково армовані, а фурнітура надійно закріплена. Так м'яка іграшка повністю безпечна для дітей.
  • Холофайбер — матеріал без запаху, він не виділяє шкідливих речовин. Він також часто є наповнювачем у верхньому одязі, виконуючи функцію утеплювача. Це легкий приємний матеріал, його часто називають штучним пухом.
  • Ведмедиків можна відправляти в хімчистку, прати руками або в машинці-автоматі. Але без віджиму на високих обертах! Краще підвісити іграшку, щоб вода стекла, і вона висохла природним чином.
  • Великих ведмедів можна пилососити за допомогою насадки для м'яких меблів, щоб позбавити виріб від пилу.

Враховуйте передноворічний ажіотаж та робіть замовлення заздалегідь. Якщо ви оформите покупку до 13 години, то отримаєте товари протягом всього 1-3 днів. Так ваш новорічний подарунок не запізниться до урочистостей!